Jest 32 produktów.

Pokazano 1-12 z 32 pozycji

Aktywne filtry

Pielęgnacja Roślin

Każdy ogrodnik doskonale wie, że pielęgnacja roślin nie kończy się na ich wyborze oraz posadzeniu. Niezwykle ważne jest również ich regularne podlewanie oraz odżywianie z pomocą odpowiednich odżywek do roślin.


Pielęgnacja ogrodu, a stosowanie odżywek


Pielęgnacja krzewów i roślin nie jest łatwym zadaniem. Aby móc cieszyć się ich pięknym wyglądem trzeba o nie odpowiednio dbać. Niezwykle ważne jest nawożenie gleby oraz dbanie o ochronę przed różnego rodzaju szkodnikami, które to bardzo często degradują ogród. W tym celu warto sięgnąć po odpowiednie i sprawdzone na rynku odżywki, nawozy, preparaty na szkodniki oraz ukorzeniacze roślin. Regularne stosowanie wysokiej jakości preparatów w znacznym stopniu ułatwia pielęgnację ogrodu.


Regulacja pH gleby, a wzrost roślin


Z ogrodniczego punktu widzenia odpowiednie pH gleby jest bardzo ważne, gdyż w dużej mierze wpływa na wzrost roślin, dostępność składników pokarmowych oraz aktywność drobnoustrojów. Nieodpowiedni odczyn pH gleby ma pośrednio daleko idące skutki dla większości roślin ogrodowych. I tak na przykład zażółcenie między nerwami młodych liści wskazuje na niedostateczną kwasowość gleby, przy której roślina nie może wchłonąć odpowiedniej ilości żelaza. Decydując się na ogród warto pamiętać o tym, że większość roślin rozwija się odpowiednio w glebie lekko kwaśnej. Wówczas mają one odpowiedni dostęp do wszystkich składników odżywczych.

Nasze Marki

Wyłącznie Sprawdzone Marki

W Azallo.pl przykładamy dużą wagę do jakości sprzedawanych produktów. Na drodze selekcji, w oparciu o doświadczenie naszych klientów oraz własne, wybraliśmy najlepszych producentów, oferujących produkty najwyższej jakości.
TARGET
Substral
Compo
Fiskars
Cellfast
Lamela
Kwazar
Go-store Brand
Legutko
Marolex
Agrecol
Vilmorin

WITAMY W NASZYM SKLEPIE OGRODNICZYM

Czy wiesz, że w naszym asortymencie znadjduje się kilka tysięcy produktów?

Zaloguj przez Facebook

WITAMY W NASZYM SKLEPIE OGRODNICZYM

Czy wiesz, że w naszym asortymencie znadjduje się kilka tysięcy produktów?

Zarejestruj przez Facebook

WITAMY W NASZYM SKLEPIE OGRODNICZYM

Czy wiesz, że w naszym asortymencie znadjduje się kilka tysięcy produktów?

Wpisz email podany przy rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zmiany hasła.