Filtruj wg ceny

Cena:

Jest 58 produktów.

Pokazano 1-12 z 58 pozycji

Aktywne filtry

Nawozy do Iglaków

Iglaki to piękne krzewy, które potrafią ozdobić każdy ogród. Aby szybko rosły oraz cieszyły się pełnią zdrowia, warto zadbać o ich prawidłowe nawożenie.

Nawożenie iglaków jest niezwykle ważne wówczas, gdy rośliny są posadzone w glebach ubogich w niezbędne składniki odżywcze. Stosowanie odpowiednich preparatów sprawia, że iglaki szybko rosną oraz posiadają piękny, żywy zielony kolor. Dostępne na rynku nawozy do iglaków są przeznaczone do użytkowania podczas poszczególnych pór roku. Rośliny te mają bowiem różne potrzeby w zależności od panujących warunków atmosferycznych. Warto pamiętać o tym, że nawozy jesienne charakteryzują się zwiększoną ilością fosforu i potasu, a preparaty na wiosnę zawierają z kolei mnóstwo azotu, który świetnie odżywia roślinę oraz pomaga jej we wzroście.

Nawozy różnią się od siebie również konsystencją. Dostępne są zarówno płynne środki, jak i produkty w formie granulatu. W szerokiej ofercie znajdują się nawozy o różnorodnym zastosowaniu. Niektóre z nich to preparaty dolistne, które poprzez opryskiwanie rośliny wzmacniają igły i zapobiegają brązowieniu rośliny. Z kolei nawozy azotowe do iglaków to produkty, które należy stosować do gleby. Preparaty te wzmacniają system korzeniowy iglaków oraz dostarczają im niezbędnych substancji odżywczych.

Nasze Marki

Wyłącznie Sprawdzone Marki

W Azallo.pl przykładamy dużą wagę do jakości sprzedawanych produktów. Na drodze selekcji, w oparciu o doświadczenie naszych klientów oraz własne, wybraliśmy najlepszych producentów, oferujących produkty najwyższej jakości.
TARGET
Substral
Compo
Fiskars
Cellfast
Lamela
Kwazar
Go-store Brand
Legutko
Marolex
Agrecol
Vilmorin

WITAMY W NASZYM SKLEPIE OGRODNICZYM

Czy wiesz, że w naszym asortymencie znadjduje się kilka tysięcy produktów?

Zaloguj przez Facebook

WITAMY W NASZYM SKLEPIE OGRODNICZYM

Czy wiesz, że w naszym asortymencie znadjduje się kilka tysięcy produktów?

Zarejestruj przez Facebook

WITAMY W NASZYM SKLEPIE OGRODNICZYM

Czy wiesz, że w naszym asortymencie znadjduje się kilka tysięcy produktów?

Wpisz email podany przy rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zmiany hasła.