Filtruj wg ceny

Cena:

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Chemia Basenowa

Posiadacze przydomowych basenów wiedzą, jak ważna jest ich właściwa pielęgnacja. Aby zapewnić im czystość niezbędne jest regularne stosowanie wysokiej jakości chemii basenowej.
W stojącej wodzie panują bardzo korzystne warunki do rozwoju szkodliwych mikroorganizmów, wśród których można wymienić grzyby, bakterie oraz glony. Drobnoustroje są w większości groźnymi zarazkami chorobotwórczymi wywołującymi liczne infekcje u osób korzystających z basenu. W związku z tym niezbędna jest chemia do basenu, która pozwala na utrzymanie w basenach ogrodowych czystej wody.

Ważnym elementem pozwalającym na utrzymanie wody basenowej w należytej czystości jest jej odpowiednia filtracja. Szybkie mnożenie się drobnoustrojów prowadzi do powstania w wodzie licznych osadów oraz zmętnień, z którymi to często pompa filtrująca nie jest w stanie sobie poradzić. Wówczas to warto sięgnąć po skuteczne tabletki multifunkcyjne. Preparaty te skutecznie dezynfekują wodę, zapobiegają tworzeniu się glonów oraz usuwają brud.
Niezbędne jest też odkażenie wody. Dezynfekcja eliminuje wszelkie zanieczyszczenia, w postaci glonów, grzybów oraz bakterii. Odkażenie należy zawsze przeprowadzać od pierwszego napełnienia basenu wodą. W trosce o zdrowie osób korzystających z basenu produkowana jest wysokiej jakości chemia do basenu, która bardzo skutecznie usuwa wszelkie zagrożenia dla skóry płynące ze strony mikroorganizmów.

Nasze Marki

Wyłącznie Sprawdzone Marki

W Azallo.pl przykładamy dużą wagę do jakości sprzedawanych produktów. Na drodze selekcji, w oparciu o doświadczenie naszych klientów oraz własne, wybraliśmy najlepszych producentów, oferujących produkty najwyższej jakości.
TARGET
Substral
Compo
Fiskars
Cellfast
Lamela
Kwazar
Go-store Brand
Legutko
Marolex
Agrecol
Vilmorin

WITAMY W NASZYM SKLEPIE OGRODNICZYM

Czy wiesz, że w naszym asortymencie znadjduje się kilka tysięcy produktów?

Zaloguj przez Facebook

WITAMY W NASZYM SKLEPIE OGRODNICZYM

Czy wiesz, że w naszym asortymencie znadjduje się kilka tysięcy produktów?

Zarejestruj przez Facebook

WITAMY W NASZYM SKLEPIE OGRODNICZYM

Czy wiesz, że w naszym asortymencie znadjduje się kilka tysięcy produktów?

Wpisz email podany przy rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zmiany hasła.