Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Baseny

Instalacja przydomowego basenu to fantastyczny pomysł na letnie popołudnia z rodziną i przyjaciółmi. Jednak ten pomysł sprawi nam radość tylko wtedy, jeżeli poradzimy sobie z utrzymaniem wody w basenie w doskonałej kondycji.

Przydomowe baseny – podstawy pielęgnacji

Woda w basenie ogrodowym wygląda na przejrzyście czystą i błękitną głównie na zdjęciach. W praktyce każdy właściciel basenu wie doskonale, jakim zmianom może ona ulec w ciągu kilku dni niestarannej pielęgnacji. Oczywiście, każdy basen tego typu musi mieć wbudowany system filtrów, a niekiedy także podgrzewania wody. Mimo to niespodzianki w rodzaju nadmiernego rozwoju glonów zdarzają się często. Wtedy należy usunąć je z wody za pomocą specjalnego preparatu, a w celach dezynfekcyjnych użyć tabletek z chlorem.

Akcesoria dla właścicieli basenów

Filtry basenowe wyłapują nieustannie wszystkie drobniejsze zanieczyszczenia, łącznie z osadami mineralnymi z wody. Nie mają jednak wpływu choćby na liście z drzew czy gałęzie. By uniknąć ich wpadania do basenu, należy zakupić do niego specjalne pokrycie. Potrzebny będzie także dodatkowy sprzęt czyszczący na kiju teleskopowym oraz siatka do wyławiania większych przedmiotów. Jeżeli oczyszczanie wody za pomocą chloru nie odpowiada nam, warto zainwestować zamiast tego w urządzenia ozonujące, które spełnią tę samą funkcję.

Nasze Marki

Wyłącznie Sprawdzone Marki

W Azallo.pl przykładamy dużą wagę do jakości sprzedawanych produktów. Na drodze selekcji, w oparciu o doświadczenie naszych klientów oraz własne, wybraliśmy najlepszych producentów, oferujących produkty najwyższej jakości.
TARGET
Substral
Compo
Fiskars
Cellfast
Lamela
Kwazar
Go-store Brand
Legutko
Marolex
Agrecol
Vilmorin

WITAMY W NASZYM SKLEPIE OGRODNICZYM

Czy wiesz, że w naszym asortymencie znadjduje się kilka tysięcy produktów?

Zaloguj przez Facebook

WITAMY W NASZYM SKLEPIE OGRODNICZYM

Czy wiesz, że w naszym asortymencie znadjduje się kilka tysięcy produktów?

Zarejestruj przez Facebook

WITAMY W NASZYM SKLEPIE OGRODNICZYM

Czy wiesz, że w naszym asortymencie znadjduje się kilka tysięcy produktów?

Wpisz email podany przy rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zmiany hasła.