Jest 111 produktów.

Pokazano 1-12 z 111 pozycji

Aktywne filtry

Armatura

Zakup wysokiej klasy węża ogrodowego to dopiero początek. Dzięki szeregowi praktycznych akcesoriów możemy użytkować go na niezliczone sposoby, dostosowując sposób pracy węża do potrzeb domu i ogrodu.

Armatura do węży ogrodowych – przyłącza i łączniki

Jeżeli zależy nam na utrzymaniu optymalnego poziomu nawodnienia dla sporego ogrodu, możemy postąpić na dwa sposoby. Będzie to albo zatrudnienie profesjonalnej firmy, która zbuduje system nawadniający, albo samodzielna konstrukcja takiego systemu. To drugie rozwiązanie stanowi znacznie rozsądniejszą finansowo opcję, a pomogą nam w nim przyłącza oraz łączniki do węży ogrodowych. Tego typu armatura służy do połączenia w jedną całość węży dowolnej długości. Zarówno łączniki, jak przyłącza pełnią tutaj podobną funkcję, choć w przypadku niektórych modeli przyłączy mamy do czynienia z jednoczesną możliwością rozdzielenia strumieni.

Armatura do węży ogrodowych – sterowniki i rozdzielacze

W ogrodowych systemie nawadniania przyda się także sterownik. Przy jego użyciu możemy zaprogramować odcięcie dopływu wody lub rozpoczęcie nawadniania na określoną godzinę. Na rynku dostępne są zarówno proste, tradycyjne sterowniki, jak i armatura tego rodzaju wyposażona w komputer, a nawet zasilana energią słoneczną. Z kolei rozdzielacze są to plastikowe lub metalowe elementy, dzięki którym do jednego zaworu wody podłączymy 3,4 lub nawet 5 węży.

Nasze Marki

Wyłącznie Sprawdzone Marki

W Azallo.pl przykładamy dużą wagę do jakości sprzedawanych produktów. Na drodze selekcji, w oparciu o doświadczenie naszych klientów oraz własne, wybraliśmy najlepszych producentów, oferujących produkty najwyższej jakości.
TARGET
Substral
Compo
Fiskars
Cellfast
Lamela
Kwazar
Go-store Brand
Legutko
Marolex
Agrecol
Vilmorin

WITAMY W NASZYM SKLEPIE OGRODNICZYM

Czy wiesz, że w naszym asortymencie znadjduje się kilka tysięcy produktów?

Zaloguj przez Facebook

WITAMY W NASZYM SKLEPIE OGRODNICZYM

Czy wiesz, że w naszym asortymencie znadjduje się kilka tysięcy produktów?

Zarejestruj przez Facebook

WITAMY W NASZYM SKLEPIE OGRODNICZYM

Czy wiesz, że w naszym asortymencie znadjduje się kilka tysięcy produktów?

Wpisz email podany przy rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zmiany hasła.