Jest 537 produktów.

Pokazano 1-12 z 537 pozycji

Aktywne filtry

Nawadnianie

Bujne krzewy, przyciągające oko rabaty, kępy ziół i intensywnie zielona trawa – tak wyglądałby każdy ogród, którego opiekunowie poświęcają mu sporo uwagi. W rzeczywistości jeden okres suszy jest w stanie zniweczyć wielomiesięczne starania, bezpowrotnie niszcząc nasze rośliny.

Nawadnianie ogrodu – dlaczego to konieczne?

W warunkach naturalnych rośliny mogą korzystać jedynie z wody deszczowej, i wielu z nich to wystarcza. Inne jednak przegrywają ewolucyjny wyścig na danym terenie, czego efektem są żółte, wyschnięte połacie trawy podczas suszy. Jeżeli nie chcemy, by nasz ogród spotkało to samo, potrzebujemy skutecznej metody na nawadnianie go w razie potrzeby. Równie istotne jest, by nie doprowadzić do gnicia korzeni – metoda nawadniania musi być dostosowana do potrzeb każdej rośliny.

Nawadnianie ogrodu – przegląd rozwiązań

Jeżeli chcemy zadbać o niewielki, mało wymagający ogródek, a przy tym nie przeszkadza nam czas poświęcony na ręczne podlewanie każdej rośliny z osobna, tradycyjne rozwiązania w stylu konewki i węża prawdopodobnie wystarczą. Większość ogrodów ma jednak o wiele wyższe wymagania – w tym przypadku będziemy potrzebować co najmniej kilku węży doprowadzających wodę ze specjalnymi końcówkami. Jeszcze wygodniejszą opcją jest inwestycja w profesjonalny system nawadniania ogrodu, gdzie dużą rolę grają zraszacze.

Nasze Marki

Wyłącznie Sprawdzone Marki

W Azallo.pl przykładamy dużą wagę do jakości sprzedawanych produktów. Na drodze selekcji, w oparciu o doświadczenie naszych klientów oraz własne, wybraliśmy najlepszych producentów, oferujących produkty najwyższej jakości.
TARGET
Substral
Compo
Fiskars
Cellfast
Lamela
Kwazar
Go-store Brand
Legutko
Marolex
Agrecol
Vilmorin

WITAMY W NASZYM SKLEPIE OGRODNICZYM

Czy wiesz, że w naszym asortymencie znadjduje się kilka tysięcy produktów?

Zaloguj przez Facebook

WITAMY W NASZYM SKLEPIE OGRODNICZYM

Czy wiesz, że w naszym asortymencie znadjduje się kilka tysięcy produktów?

Zarejestruj przez Facebook

WITAMY W NASZYM SKLEPIE OGRODNICZYM

Czy wiesz, że w naszym asortymencie znadjduje się kilka tysięcy produktów?

Wpisz email podany przy rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zmiany hasła.