Filtruj wg ceny

Cena:

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Nasiona Owoców

Owoce z własnego ogródka? Trudno nie nabrać apetytu na samą myśl o tak smakowitych zbiorach. I choć od momentu wysiewu do uzyskania owoców upłynie trochę czasu, wyhodowane z troską maliny, borówki czy truskawki będą cieszyły tym bardziej.

Dlaczego warto kupić nasiona owoców?

Jeżeli tylko jesteśmy w stanie stworzyć roślinom owocującym odpowiednie warunki rozwoju, w okresie letnim czeka nas przyjemna niespodzianka – znaczna oszczędność na zakupach. Jak wiadomo, nawet w sezonie truskawki, poziomki czy czerwone porzeczki nie należą do tanich. Zbierając owoce z własnego ogrodu, nie musimy się też martwić, że podamy dzieciom koktajl toksycznych substancji. Wystarczy, że będziemy postępować zgodnie z zasadami uprawy ekologicznej.

Nasiona owoców – czym się kierować przy zakupie?

Podobnie, jak przypadku wysiewu warzyw, również i tutaj uzyskanie nasion pozbawionych szkodliwych nawozów jest sprawą priorytetową. Dlatego też nie kierujmy kroków do supermarketu, zamiast tego decydując się na zakup nasion w sklepie specjalistycznym. Przy ich wyborze należy przyjrzeć się uważnie oznaczeniom na torebce – wszystkie użyte nawozy muszą być tam wymienione. By uniknąć zastanawiania się nad ich wpływem na zdrowie, możemy po prostu wybrać nasiona ekologiczne, oznaczone odpowiednim certyfikatem.

Nasze Marki

Wyłącznie Sprawdzone Marki

W Azallo.pl przykładamy dużą wagę do jakości sprzedawanych produktów. Na drodze selekcji, w oparciu o doświadczenie naszych klientów oraz własne, wybraliśmy najlepszych producentów, oferujących produkty najwyższej jakości.
TARGET
Substral
Compo
Fiskars
Cellfast
Lamela
Kwazar
Go-store Brand
Legutko
Marolex
Agrecol
Vilmorin

WITAMY W NASZYM SKLEPIE OGRODNICZYM

Czy wiesz, że w naszym asortymencie znadjduje się kilka tysięcy produktów?

Zaloguj przez Facebook

WITAMY W NASZYM SKLEPIE OGRODNICZYM

Czy wiesz, że w naszym asortymencie znadjduje się kilka tysięcy produktów?

Zarejestruj przez Facebook

WITAMY W NASZYM SKLEPIE OGRODNICZYM

Czy wiesz, że w naszym asortymencie znadjduje się kilka tysięcy produktów?

Wpisz email podany przy rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zmiany hasła.