Totalny pogromca chwastów – zamiennik Roudupu

Totalny pogromca chwastów – zamiennik Roudupu
Azallo lutego 16, 2020 0 Komentarz

Totalny pogromca chwastów – zamiennik Roudupu

Pierwsze skojarzenie? Totalny? To musi być Roundup! Nie, nie tym razem! Tym razem coś równie skutecznego ale w 100% naturalnego. Effect 24H – herbicyd, którego efekty działania widoczne są już po 24 godzinach. A nawet wcześniej, gdyż efekty oprysku dokonanego rankiem w słoneczny i ciepły dzień będą już wyraźnie widoczne wieczorem. Totalnie zniszczy chwasty, mchy i zbędną trawę, chroniąc jednocześnie środowisko.

Effect24H – 100% naturalny

Główny składnik preparatu jest kwas nanonowy (inaczej pelargonowy) występujący w środowisku w eterycznych olejkach pelargonii. Wyciągi z roślin zostały tak silnie skondensowane, że stworzono preparat o wyjątkowej skuteczności. Również wszystkie pozostałe składniki Effect 24H są w pełni naturalne i pozbawione chemii. Rośnie świadomość społeczeństw. Ludzie poszukują produktów, które są zdrowe, które nie degradują środowiska a w konsekwencji ich samych. Effect 24H jest jedną z odpowiedzi na te dążenia. Niszczy chwasty ale nie niszczy otaczającego świata.

Wolny od glifosatu

Coraz częściej i coraz głośniej mówi się o szkodliwości działania glifosatu (Roundup). Światowa Organizacja Zdrowia sugeruje jego rakotwórczość. Z etykiet na całym świecie zniknęła informacja o jego biodegradowalności. To każe poszukiwać innych produktów: naturalnych, bezpiecznych dla ludzi, zwierząt i środowiska a jednocześnie szybkich i skutecznych w swym działaniu.

Effect 24H - Szybki i skuteczny

Już w ciągu kilku godzin po zastosowani widać pierwsze efekty jego działania. Całkowicie eliminuje chwasty po 24 godzinach. Niszczy rośliny zielone (dlatego uwaga na trawniki!). Jest natomiast bezpieczny dla zdrewniałych części roślin, dlatego też jest doskonałym środkiem zwalczającym chwasty w sadach, winnicach czy szkółkach drzew. Te magiczne 24 godziny to nie tylko czas, który potrzebuje Effect 24H by uporać się z chwastami, to również okres jego karencji. Po tym czasie można już bezpiecznie sięgać po plony.

Pogromca mchu

Środek chwastobójczy Effect 24H jest równie skuteczny w walce z mchem porastającym powierzchnie twarde (chodniki, drogi, ścieżki). I tutaj należy pamiętać, że bezpiecznie jest wyjść na spacer z dzieckiem czy zwierzakiem już po 24 godzinach od oprysku.

Chwastobójca

W bardzo (niestety) bogatym katalogu chwastów, które atakują sady i ogrody Effect 24H robi (na szczęście) niezłe spustoszenie i wiele z nich skutecznie wyeliminuje spośród upraw. Zniknie, ku wielkiej radości ogrodnika czy sadownika: mniszek pospolity, komosa biała, chwastnica jednostronna, jasnota różowa i purpurowa, starzec zwyczajny, gwiazdnica pospolita i wiele innych.

Zostaw komentarz

WITAMY W NASZYM SKLEPIE OGRODNICZYM

Czy wiesz, że w naszym asortymencie znadjduje się kilka tysięcy produktów?

Zaloguj przez Facebook

WITAMY W NASZYM SKLEPIE OGRODNICZYM

Czy wiesz, że w naszym asortymencie znadjduje się kilka tysięcy produktów?

Zarejestruj przez Facebook

WITAMY W NASZYM SKLEPIE OGRODNICZYM

Czy wiesz, że w naszym asortymencie znadjduje się kilka tysięcy produktów?

Wpisz email podany przy rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zmiany hasła.