Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Obrzeża i Palisady

Obrzeża ogrodowe czy też palisady to bardzo funkcjonalne produkty, które przydadzą się podczas wyznaczania rabatek oraz wytyczania ścieżek. Są też doskonałym rozwiązaniem w przypadku wytyczania grządek, na których uprawia się warzywa. Dzięki obrzeżom i palisadom można także zabezpieczyć rośliny, na przykład przed zwierzętami domowymi, które mogą podczas zabawy wbiec w grządki i zniszczyć naszą uprawę. Co więcej, opisywane produkty służą także do nadawania rabatkom niezwykłego kształtu: pomogą nam nie tylko ogrodzić część ogrodu, ale także będą stanowić element dekoracyjny. Montaż palisady i obrzeża jest niezwykle prosty, dlatego każdy może zrobić to samodzielnie.

Palisady i obrzeża występują w wielu formach, które różnią się przede wszystkim materiałem, z którego zostały wykonane. Jednym z najtańszych rozwiązań jest palisada ogrodowa plastikowa, która jest bardzo lekka oraz łatwa w montażu. Jeżeli chodzi o wytrzymałość, jest odporna na temperaturę i wilgoć, jednakże podatna na uszkodzenia mechaniczne. Znacznie stabilniejsza jest palisada betonowa, jednakże jest ona z kolei bardzo ciężka. Można zdecydować się także na palisadę z kamienia lub drewna, które podkreślają estetykę ogrodu i doskonale komponują się wizualnie z otoczeniem. Można znaleźć także obrzeża ceglane, w formie plastikowych listw, kostki brukowej, skoszonej trawy czy też taśmy aluminiowej. Różnią się one ceną, jakością oraz mniej lub bardziej estetycznym wyglądem."

Nasze Marki

Wyłącznie Sprawdzone Marki

W Azallo.pl przykładamy dużą wagę do jakości sprzedawanych produktów. Na drodze selekcji, w oparciu o doświadczenie naszych klientów oraz własne, wybraliśmy najlepszych producentów, oferujących produkty najwyższej jakości.
TARGET
Substral
Compo
Fiskars
Cellfast
Lamela
Kwazar
Go-store Brand
Legutko
Marolex
Agrecol
Vilmorin

WITAMY W NASZYM SKLEPIE OGRODNICZYM

Czy wiesz, że w naszym asortymencie znadjduje się kilka tysięcy produktów?

Zaloguj przez Facebook

WITAMY W NASZYM SKLEPIE OGRODNICZYM

Czy wiesz, że w naszym asortymencie znadjduje się kilka tysięcy produktów?

Zarejestruj przez Facebook

WITAMY W NASZYM SKLEPIE OGRODNICZYM

Czy wiesz, że w naszym asortymencie znadjduje się kilka tysięcy produktów?

Wpisz email podany przy rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zmiany hasła.